Opinie o Nas

W naszej firmie priorytetem jest dbanie o jakość naszych usług. Twoje zadowolenie jest dla nas niezwykle istotne. Nie musisz nam wierzyć na słowo – pozwól, że pokażemy Ci, co mówią setki zadowolonych klientów na serwisie Allegro.pl! 🛍🔍🗣

Sprawdź opinie >>

🌟 Opinie klientów na platformie Google stanowią bezcenne źródło informacji o naszej firmie. 📊

Grupa Centrum Światła
oświetlenie24h.pl

4,8
Które formy płatności są akceptowane?

Nasz sklep obsługuje następujące formy płatności:

 • Płatność przy odbiorze - Po złożeniu, zamówienie będzie miało status "W realizacji". Za zamówione przedmioty zapłacisz kurierowi w momencie odbioru.
 • Płatność Pay Pal - Po złożeniu, zostaniesz przekierowany/ana do bezpiecznej strony operatora płatności Pay Pal, na której od razu opłacisz zamówienie.
 • Płatność przelewem bankowym tradycyjnym - z chwilą stwierdzenia zapłaty na rachunek bankowy, nasza firma przystąpi do realizacji Twojego zamówienia. Nr rachunku bankowego i kwotę do wpłaty otrzymasz w mailu zaraz po złożeniu zamówienia. Jeśli mimo wszystko nie znasz nr rachunku, podajemy go poniżej:

  Centrum Światła Handel i Projektowanie Sp. z o.o.
  ul. Tartakowa 15/21
  42-202 Częstochowa,
  mBank - PL 33 1140 2004 0000 3302 8011 9423

 • Szybkie płatności PayU - po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany do bezpiecznej strony PayU, gdzie wygodnie dokonasz szybkiej płatności używając karty płatniczej, BLIK lub za pośrednictwem swojego banku.
 • Karta kredytowa - dopuszczamy płatności kartami kredytowymi Visa, MasterCard, American Express i innych, w zależności od dostępności.

Staramy się być elastyczni i dać klientowi szeroki wybór co do metod płatności. 

Kategorie: Składanie zamówienia