Lampa podłogowa GARDEN24 107987 1x6W/LED od Markslojd
Producent: Markslojd | SKU#: 107987
Osprzęt dodatkowyMożliwość ściemniania
UwagiZasilacz sprzedawany osobno
UwagiDarmowa dostawa
DostępnośćDostępność: 575 szt
WysyłkaCzas wysyłki: 3-7 dni roboczych
GWARANCJA CENY
Zwrócimy różnicę, jeśli znajdziesz ten sam produkt taniej. Szczegóły.
DOSTAWA GRATIS
FACHOWA POMOC
Zapytaj nas! Odpowiemy na każde pytanie.
Oprawa w stylu nowoczesnym
Oprawa w stylu skandynawskim
Produkt do użytku zewnętrzego
bulb
Lampa posiada wbudowane źródło światła LED w komplecie
Oprawa posiada niewymienne źródło światła
Klasa szczelności IP44
Oprawa o klasie szczelności IP44 charakteryzuje się odpornością na dostęp do niezabezpieczonych części lampy drutem oraz kontakt z ciałami obcymi większymi niż 1mm. Lampa jest też odporna na wodę rozbryzgującą (4 stopień na 8 poziomowej skali). Może pracować wszędzie tam gdzie narażona jest na kontakt z wodą lub wilgocią.
Produkt znajduje się na stanie magazynowym producenta
Więcej informacji
Producent Markslojd
Nazwa rodziny GARDEN24
Index producenta 107987
Rodzaj Lampy stojące
Styl Nowoczesny, Skandynawski
Przeznaczenie Oprawy zewnętrzne
EAN 7330024588776
Klasa efektywności energetycznej E
Napięcie 24V
Moc 6W
Klasa ochronności III
Kolor (Odcień) Odcienie białego, Odcienie czarnego
Kolor Biały, Czarny
Materiał Stal, Tworzywo sztuczne
Ilość źródeł światła 1
Trzonek LED
Moc 1x6W/LED