Opinie o Nas

W naszej firmie priorytetem jest dbanie o jakość naszych usług. Twoje zadowolenie jest dla nas niezwykle istotne. Nie musisz nam wierzyć na słowo – pozwól, że pokażemy Ci, co mówią setki zadowolonych klientów na serwisie Allegro.pl! 🛍🔍🗣

Sprawdź opinie >>

🌟 Opinie klientów na platformie Google stanowią bezcenne źródło informacji o naszej firmie. 📊

Grupa Centrum Światła
oświetlenie24h.pl

4,8

POLITYKA RABATOWA

WIĘCEJ KUPUJESZ! WIĘCEJ ZYSKUJESZ!

Oferujemy Ci najniższe ceny na rynku. Na każdy produkt, na którym znajdziesz (nad ceną) informację: "Otrzymasz rabat na ten produkt zgodnie z tabelą rabatową" naliczymy w koszyku automatycznie rabat zgodnie z tabelą rabatów, który będzie uzależniony od wielkości zakupów.

Jeśli planujesz zakup powyżej 3000 zł zapytaj o ofertę specjalną dzwoniąc pod numer +48730123698, na czacie bądź mailowo.

Na każdy produkt, na którym znajdziesz (nad ceną) informację: "Możesz uzyskać rabat na ten produkt. Zapytaj o niego dział sprzedaży" lub "Produkt nie uczestniczy w rabatach automatycznych. Wyceniamy go indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia" możemy udzielić Ci dodatkowego rabatu indywidualnie. Zapytaj o ofertę specjalną dzwoniąc pod numer +48730123698, na czacie bądź mailowo.

Produkty oznaczone: "Produkt nie uczestniczy w akcjach rabatowych", "Produkt jest objęty promocją czasową. Nie uczestniczy w rabatach automatycznych" mają najniższą cenę na rynku. Nie podlegają dodatkowym rabatom.