Lampa najazdowa GARDEN24 107289 3000K 1x0,8W/LED 20lm od Markslojd
Producent: Markslojd | SKU#: 107289
Osprzęt dodatkowyMożliwość ściemniania
UwagiZasilacz sprzedawany osobno
UwagiDarmowa dostawa
DostępnośćDostępność: 436 szt
WysyłkaCzas wysyłki: 3-7 dni roboczych
SprzedaneIlość sprzedanych sztuk: 4 szt
GWARANCJA CENY
Zwrócimy różnicę, jeśli znajdziesz ten sam produkt taniej. Szczegóły.
DOSTAWA GRATIS
FACHOWA POMOC
Zapytaj nas! Odpowiemy na każde pytanie.
Oprawa w stylu nowoczesnym
Produkt do użytku zewnętrzego
Barwa produktu to 3000K
bulb
Lampa posiada wbudowane źródło światła LED w komplecie
Oprawa posiada niewymienne źródło światła
Klasa szczelności IP44
Oprawa o klasie szczelności IP44 charakteryzuje się odpornością na dostęp do niezabezpieczonych części lampy drutem oraz kontakt z ciałami obcymi większymi niż 1mm. Lampa jest też odporna na wodę rozbryzgującą (4 stopień na 8 poziomowej skali). Może pracować wszędzie tam gdzie narażona jest na kontakt z wodą lub wilgocią.
Produkt znajduje się na stanie magazynowym producenta
Więcej informacji
Producent Markslojd
Nazwa rodziny GARDEN24
Index producenta 107289
Rodzaj Lampy najazdowe
Styl Nowoczesny
Przeznaczenie Oprawy zewnętrzne
EAN 7330024577138
Napięcie 24V
Moc 0.8W
Klasa ochronności III
Kolor (Odcień) Odcienie czarnego
Kolor Czarny
Materiał Aluminium
Barwa światła Ciepła biała 3000K
Temperatura barwowa (K) 3000K
Ilość źródeł światła 1
Trzonek LED
Moc 1x0,8W/LED